Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP

10 lutego br. w Zespole Szkół w Bogdańcu odbył się I Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gorzowie Wlkp.

Punktualnie o godzinie 10 Starosta Gorzowski Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP Małgorzata Domagała w raz z Wójtem Gminy Bogdaniec Krystyną Pławską powitała zawodników oraz zaproszonych gości a następnie otworzyły wspólnie z Pania Wójt I Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP.

Swoje piłkarskie talenty zaprezentowało 6 drużyn. Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym w ciągu, którego strzelono łącznie 58 bramek. Pewna wygrana w pierwszym meczu gospodarza turnieju OSP Bogdaniec z drużyną z Deszczna oraz drugi mecz w którym OSP Santocko rozgromiło Stare Polichno pokazało które drużyny będą walczyć o miano tej najlepszej. I tak było do samego końca. Pozostałe ekipy dzielnie walczyły z mocniejszymi i pokazywały swoją zawziętość oraz dążenie do strzelenia bramki kontaktowej.

Za przepisową i regulaminową grę odpowiadali trzej sędziowie: Łukasz KULSKrzysztof KULS oraz Michał WLAŹLAK.

I miejsce – OSP Santocko

II miejsce – OSP Bogdaniec

III miejsce – OSP Witnica

IV miejsce – OSP Deszczno

V miejsce – OSP Stare Polichno

VI miejsce – OSP Lubiszyn

„Królem Strzelców” turnieju został Rafał CIPIŃSKI z OSP Santocko, najskuteczniejszym bramkarzem został Patryk DOLOT również z OSP Santocko.